Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A kérdésem lényege, hogy...

A kérdésem lényege, hogy ilyen kis fájdalom normális, még belefér?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 6 hetes és 3 napos terhes vagyok, az 5. hét 1. terhességi naptól szedem az utrogestant (hüvelykúpot alkalmazok) Március 2 óta 2*1 így írta fel a doki. Azért mert sajnos az előző két terhességem egyik sem maradt meg. Még nincs, de már nagyon szeretnénk babát a férjemmel. Nagyon bizok benne, hogy most minden rendben lesz. Szerencsére most nincs se barnás pecsételés se vérzés. Nem is görcsölök, de a hasam aljánál néha gyenge fájdalmat érzek. Nem is tudom mihez hasonlítani. Tényleg nem erős, csak én mindentől megijedek, mert már nagyon szeretném, hogy megmaradjon a babácska!
2010. márc. 11. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 35 hetes vagyok. Az alhasi gyenge fájdalmak jellemzőek az egész terhességre, kinél gyengébben, kinél erősebben jelentkeznek. Nekem sajnos nem annyira gyenge, és szinte végig fáj. Állítólag azért, mert a méhszalagok és az izomzat folyamatosan nyúlik.

Sok sikert a babához.

2010. márc. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a szuros fajdalom normalis ha erzel neha, mert no a mehed, es tagulnak mehsz tartoszalgjai.nem kell parazni.

8hetes kismami

2010. márc. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem se aggódj! És remélem, hogy most sikerül a baba! (én is babát tervezek és már nagyon szeretnénk a párommal)
2010. márc. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!