Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitol faj neha a puncim?

Mitol faj neha a puncim?

Figyelt kérdés
14 eves vagyok,es eddig hasznaltam canestent,de par napja mar nem teszem mivel nem tesz jot..Ezen kivul meg nem jott meg,de faj a puncim..Azt tudni kell,hogy neha pisiles utan,de neha csak ugy ..Mitol lehet?
2015. aug. 31. 19:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A Canesten gombára van. Elkaphattál valahol gombás fertőzést?

Egyébként tényleg lehet,hogy "csak" fel vagy fázva. Nem kellemetlen a pisilés? De azt is kezelni kell. Menj el a háziorvoshoz. Ő ott helyben tud vizeletvizsgálatot csinálni. Aztán ha kell más vizsgálat is, akkor meg mondja, hogy hova kell menned.

Mi bajod az orvosokkal? A legtöbb ember nem gyógyul meg kézrátételtől vagy valami hókuszpókusztól.

2015. aug. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A nőgyógyász sem bánt! Menj anyukáddal, gyerekgyógyászhoz. Ő tudja, hogy hogyan lehet megvizsgálni egy szűz lányt.
2015. aug. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Az orvos megvizsgál.

UH, megtapogat. Igen, benyúl, ő úgy érzi, hogy mi a helyzet. (Mehetsz nőhöz, annak vékonyabb az ujja talán).

De ha még nem jött meg, attól is fájhat.

Szóval a hüvelyed fáj, nem a petefészkednél??


Amúgy nem tudom, mennyire lehet ennek köze canestennek. Az fertőzésre jó, ami csípne, viszketne. és amit nyilvános wc-n is elkaphatsz

2015. aug. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Igen, én is akartam írni, hogy nézd meg, nincs-e a környékeden gyerek nőgyógyász.


Meg hozzátenném, szűz voltam, fájdolgált, megijedtem, anya elvitt...az övéhez, akiről most vadállatként mesélnek, mégis túléltem, nem fájt, tudta, hogy nem voltam még pasival. Ha begörcsölsz és összehúzod az izmaidat ott is, akkor persze, hogy fáj...

2015. aug. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Mindenképp keress fel egy orvost.

Szerintem elsőnek nő nőgyógyászt keress! :)

2015. aug. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Feltétlenül női orvost keress első alkalomra, azért sokkal könnyebb elötte beterpeszteni, mint egy férfi elött.
2015. szept. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!