Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhat (al) hasi görcsöket...

Mi okozhat (al) hasi görcsöket és puffadást?

Figyelt kérdés

A köldököm alatti részen+az alhasamnál szokott lenni olyan érzésem, mint mielőtt megjön, meg valami olyasmi is, mintha kinőttem volna a testem. Ráadásul elég sokat kell pisilni mennem (sok is jön) és gyakran fel is vagyok fújódva. DE tudom, hogy az milyen, ha felfújós kaját eszem és ez többnyire nem ugyanolyan érzés, meg van, hogy inkább csak én érzem, hogy hatalmas a hasam, közben annyira nem is látszik. Ilyen régebben nem volt. Az is előfordul, hogy csak néha beleszúr, aztán elmúlik, meg olyan is, hogy pár órán át feszül és szaladgálok a mosdóba.

Ha valami alhasi gyulladásom volt, akkor fájt a szex, most meg nem. Egyébként kb. fél éve hagytam abba a fogamzásgátlót, nem tudom, ezzel összefügghet-e.



2015. aug. 31. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez lehet glutén vagy laktózérzékenység is,menj el allergiatesztre én is pont erre készülök!
2015. aug. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a petefészekcisztáim okoztak ilyen tünetet. Akkor is puffadtam, ha egész nap nem ettem semmit. Cickafarkfű tea enyhítette , illetve a rendszeres mozgás. Állítólag hormonális változások is okozhatnak ilyen görcsöket.
2015. okt. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!