Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon egy általános nőgyógyász...

Vajon egy általános nőgyógyászati vizsgálaton kiderül, ha valakinek van cisztája, vagy valami más betegsége? Cisztára gyanakszom leginkább, bár semmi tünetem nincs.

Figyelt kérdés
Eddig még sosem találtak semmit nálam, de viszont most parázok, mert holnap megyek nőgyógyászhoz, ugyanis a fogamzásgátló abbahagyása óta rendszertelen a ciklusom (24-43 napig bezárólag már minden előfordult), és ráadásul már 8 hónapja nem esek teherbe sem.
2015. szept. 1. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem többször volt cisztám, ha nagyobb akkor igen kitapintható, ellenkező esetben csak ultrahang veszi észre.
2015. szept. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy átlagos nőgyógyászati vizsgálaton nem derül ki, már ha az átlagos alatt azt érted, hogy benyúl és bekukucskál.

Viszont kérdés, hogy mennyi ideig szedted a pirulát, mert van akinek egy évbe is beletelik míg helyre áll a menzesz, és addig ez a teherbeesést is megnehezíti.

2015. szept. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
8 évig szedtem
2015. szept. 1. 13:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Mielőtt elkezdted volna szedni, milyen volt a ciklusod?
2015. szept. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor veszi észre ha már nagy a ciszta, detto ugyanez volt nálam tabletta abbahagyás után. Kiderült hogy hormonzavar, azóta is szedek gyógyszert pajzsmirigyre, baba sehol pedig évek teltek el :-(
2015. szept. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
tablettaszedés előtt olyan 25-30 nap körüli volt.
2015. szept. 1. 18:07
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Terhes lettél azóta? Nálam is hormonzavar áll a háttérben. Magas a prolaktin szintem.
2017. febr. 7. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!