Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetseges, hogy a gorogszenam...

Lehetseges, hogy a gorogszenamag-kapszula okozza a menstruaciom keseset, immar 2 hete?

Figyelt kérdés

Mellnoveszto szerkent ajanlottak es fitoosztrogen van benne, de nem igazan tudom, hogy' mukodik. De, ha becsapja a szervezetet es az ugy erzi, terhes vagyok, akkor valoszinu ez az oka, mert aggaszto ez a majdnem 3 het keses.

Elore is koszonom a valaszadoknak az idot es energiat, valamint a kedvesseget, hogy valaszukkal segitenek!

CC


2010. márc. 12. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Annyi ösztrogén nem igazánlehet benne hogy megzavarja a ciklusodat
2010. márc. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Terhességi tesztet csináltál már?
2010. márc. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, ketto tesztet is csinaltam, mindketto negativ lett es semmi furcsa tunetem nincsen. De nagyon zavaro ez a keses. Csak a kapszulara tudok gondolni. Dehat tenyleg tulzas lenne egy novenyi anyagban ekkora hormonvegyulet...

Koszonom a valaszokat Nektek!

2010. márc. 13. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!