Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használtok pisilőtölcsért?

Használtok pisilőtölcsért?

Figyelt kérdés

Ha igen, milyet? Miért használod? És honnan hallottál róla?

Minden infó érdekel :)



2015. szept. 6. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Általában azok a nők használják, akik borotválják a fanszőrüket, mert akkor a vizelet szerte csurog .
2015. szept. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Nem és nem is akarok, pedig szőrtelenítek odalent és nem fröcsög össze-vissza.:)
2015. szept. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
Én még nem hallottam senkitől, hogy ilyet használt volna valaha is. De rákerestem az eldobható változatra... s ha jól értem, ugyanúgy el kell vele vonulni, ugyanúgy le kell tolni a nadrágot, csak annyi az előnye, hogy nem kell leguggolni. Bár ez az "Intim Kála" nem tűnik túl masszívnak, simán kinézem belőle, hogy a használata közben mellé megy minden, vagy átázik. 800 forintért 5 darab papírtölcsér meg kicsit se éri meg. Olyat akár magunknak is hajtogathatunk bármilyen vízhatlan anyagból. De ha jól láttam, van belőle mosható változat, aminek a vége kis cső, amit ki lehet vezetni a nadrág sliccén... de az akkor úgy lenne logikus, ha olyan lyukas szexbugyit is adnak hozzá, amire ráadásul rögzíteni lehet, hogy ne csússzon el, és akkor tényleg csak elő kéne kapni, mint a fiúk a himbilimbit. Mert ugye ha be kell nyúlkálni a gatyába meg a bugyiba, az nem sokkal kényelmesebb, mint leguggolni.
2015. szept. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
GoGirl nevűt használok. A neten láttam meg véletlenül, hogy lehet ilyet kapni. Megrendeltem, és azóta használom. Tévedtek lányok, hogy nem hasznos dolog. Nekem nagyon bevált. Nem is tudnék nélküle kirándulni, pecázni menni. Nem kellemes este a fűbe leguggolni, és a szúnyogcsípések nagyon kellemetlenek. Az is tévedés, hogy mellé csorog, és az is, hogy le kell tolni teljesen a nadrágot és a fehérneműt. Ezt a gyakorlat hozza.
2015. szept. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Csak kíváncsi vagyok, egyébként nekem is van pár tapasztalatom :)

Én is GoGirl-t használok, pont fesztivál előtt bukkantam rá, és nagyon jól jött amikor a wc-k már teljesen odavoltak (lef*sva lepisilve az ülőke). Csak elé kellett állni, kicsit letolni a nadrágot és mehetett..

Intim Kálát is vettem (ha netről rendelsz 400 Ft az 5 db! és apostaköltséget is elosztottuk mert többen vettük). Az nagyon tetszett, egykétszer gyakoroltam rajta itthon, de aztán élesben cserben hagyott, nem tudom miért, biztos még nincs benne rutinom.


Köszi a válaszokat!

2015. szept. 7. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!