Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mistral és Dienelle fogamzásgá...

Mistral és Dienelle fogamzásgátló közt mi a különbség?

Figyelt kérdés
Eddig dienellet szedtem rendszertelen mens. + szőrösödés miatt de utóbbin nem változtatott .Ma viszont mistralt írt fel a doki de hazaérve megnéztem es ugyanazt tartalmazza a kettő ...
2015. szept. 8. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:

A gyártó. Tök mindegy, melyiket szeded, ugyanaz a kettő.

Viszont rendszertelen menzeszre és szőrösödésre leginkább normális kivizsgálás kellene, nem tabletta.

2015. szept. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ha mondtam hogy a dienille nem jó nekem akkor miert irt volna fel ugyanolyat??
2015. szept. 8. 19:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt az apró dolgot az eredeti leírásból kihagytad.

Ha valami mellékhatást tapasztaltál a Dienille mellett, akkor hülyeség ugyanolyanra váltani. Az orvos vagy hülye, vagy figyelmetlen, vagy azt gondolja, hogy csak beképzeled a mellékhatást. Vagy esetleg arra gyanakszik, hogy a segédanyag lehet a panaszaid hátterében.

2015. szept. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Tudom, hogy régi kérdés, de azért válaszolok, hátha valaki most látja.

A Mistral és a Dienille ugyanaz a hatóanyag tartalmú fogamzásgátló, de mások benne az arányok. Nyilván, ha teljesen ugyanaz lenne, és az egyiktől van valami bajod, akkor nem ugyanazt írná fel az orvos...


Saját tapasztalatból is mondom, én ugyanis 3 hónapig szedtem Mistralt fájt a fejem nagyon sokat nem szűntek meg a görcseim és hányingerem is volt tőle sokszor. Amint váltottam a Dienillére minden elmúlt :)

2018. dec. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!