Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tobb mint 3 hete nem szexeltun...

Tobb mint 3 hete nem szexeltunk. Kedden es tegnap probaltuk de fajt. Csak azert mert reg csinaltam? Az elott minden nap. Mit tegyek h ne fajon?

Figyelt kérdés

Utoljara februar 4.en jott meg, akkor 2 napig

tartott, megalt 2 napig aztan ujra meg jott,

gyengen, 2 napig. Akkor hasznaltam eloszor

tampont. Februar 18.an pedig elkezdett viszketni + feher, darabos folyas, paromnal is kandida

tunetei jottek elo. Travogen kremet

hasznaltunk, neki elmult

nekem nem. Mostmar

nem viszket inkabb csip es

mintha fajna is ha hozza

erek, es meg is van

dagadva, mondjuk meg is

volt. csutortokon, 4en ugy vettem eszre

mintha a folyas kezdene

sargulni es estere megjott. mar tobb mint 3 het telt el azota h nem szexeltem. keden meg szerdam fajt mikor csinaltuk.


2010. márc. 12. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom nem ilyen válaszra számítasz, de a legjobb amit tehetsz, hogy mielőbb megvizsgáltatod magad nőgyógyásszal!! Nekem is voltak hasonló gondjaim és házilag sosem tudtam belőle kilábalni, úgyhogy irány a doki!
2010. márc. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A fájdalmas közösülésnek sok oka lehet, többek között a hüvelyi fertőzés. Én is azt javaslom, hogy minél előbb menj el egy nőgyógyászhoz, és számolj be neki mindenről, ne hagyj ki semmit.
2010. márc. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!