Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Eddig minit hasznaltam atallha...

Eddig minit hasznaltam atallhatok a normal ob-ra? 13/l

Figyelt kérdés
Eleg eros a menzeszem, most a masodik napon vagyok, de 15 napot kesett a ciklusom, ma mar 2 bugyit vereztem at. Atallhatok a normalra?

2015. szept. 9. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze, erősebb menzesz esetén a normál sokkal megfelelőbb. Én is normált használok, majd az utolsó napokon amikor már gyengébb a vérzés akkor elég a mini is.


20/L

2015. szept. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
olyan cukik vagytok :))
2015. szept. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, a minit csak azért szokták elején javasolni, mert azt a legkönnyebb feltenni, de amúgy meg a méret a vérzéstől függ.
2015. szept. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én rögtön superrel kezdtem, mert úszóedzésem volt reggel és nem volt más otthon. Pedig szűz vagyok.

14/l

2015. szept. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is minit használtam, és első napokon szeretnék normált használni, de nekem nem megy fel. Lehet azért, mert még szűz vagyok. Ha neked felmegy, akkor használd nyugodtan! Az ob oldalán tudsz termékmintát rendelni, kb 2 hét mire kiküldik.
2015. szept. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!