Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen következményei lehetnek...

Milyen következményei lehetnek ha engedély nélkül használtam a munkahelyemen a gyalogkíséretű targoncát és balesetet szenvedtem vele?

Figyelt kérdés
Szóbeli engedélyt kaptam a gép használatára. Évekig gond nélkül dolgoztam az eszközzel, de múlt héten megcsúszott a kanyarba és összeroppantotta a lábfejem. B.kamerás felvétel nem készült. Ez utólag derült ki, így a zárójelentésemben az szerepel ami az igazság.
2015. febr. 2. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:

1.Letagadják a szóbeli engedélyt,te meg,hogy bizonyítod?

2.Ha nagyon pattogsz kirúgnak,pláne ha engedély/tanfolyam is kell hozzá.

3.A zárójelentés sem jelent semmit,mert bármit beleírathatsz amit mondasz.

2015. febr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A főnököm nem tagadja hogy engedélyezte a gép használatát. Szóval ha a zárójelentésemben az áll hogy elektromos béka akkor a minkavédelmiseknek lehet azt mondani hogy sima békával történt?
2015. febr. 2. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!