Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Előre szólok, akinek rossz a...

Előre szólok, akinek rossz a gyomra ne olvassa el. Méhnyálkahártya darab?

Figyelt kérdés
Elmúlt egy napja a menstruációm, ma reggel megmártóztam egy kád forró vízben és mikor felálltam éreztem ahogy kicsúszik belőlem valami. Egy bolyhos vér színű diónagyságú valami volt a vízben. Ne haragudjatok de nem tudom szebben megfogalmazni. Olyan volt mint a pom-pom lányoknak a pom-pomjuk. Nyálkahártya darab lenne? ilyet még sosem tapasztaltam pedig 12 éve menstruálok.

2015. szept. 12. 10:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
szerintem csak felgyulemlett benned a ver, valahol eltomodott es most kijott egyszerre
2015. szept. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Itt AZ ideje,hogy felkeress nőgyógyászt.
2015. szept. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
múlt hónapban voltam a szokásos évi rákszűrésen, akkor nem talált semmi szokatlant. De így elfogok menni újra (kedden rendel a dokim)
2015. szept. 12. 10:49
 4/17 Duenna ***** válasza:
Spontán vetélés? Elképzelhető, hogy terhes voltál, és spontán elvetéltél? Hétfőn mindenképpen keress fel egy nőgyógyászt.
2015. szept. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Esetleg mióma? Nekem azt hüvelyi UH mutatta ki.
2015. szept. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Attól is függ mennyi idős vagy. Mióma például 35 felett, 40 felé szokott jelentkezni.
2015. szept. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Duenna ***** válasza:
A mióma egy jóindúlatú daganat, az nem jön ki hüvelyen keresztül.
2015. szept. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok. Késett majdnem két hetet a menstruációm, de csináltam tesztet és negatív lett, úgyhogy terhes biztosan nem voltam
2015. szept. 12. 10:59
 9/17 Duenna ***** válasza:
Na most akkor azt kellene eldönteni, hogy az a bolyhos vér színű diónagyságú valami puha volt, vagyis csak vér volt, vagy kemény volt, vagyis valami hússzerű volt. Mert ha puha volt, akkor csak vér jött, ha kemény, akkor spontán vetélés volt. Mindenképpen nőgyőgyászt keress fel.
2015. szept. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
megfogtam és nem lehetett szétkenni tehát nem vér volt, hanem ilyen gumicukor szerű állaga volt, nem tudom máshogy leírni
2015. szept. 12. 11:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!