Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudnátok ajánlani, tippet...

Tudnátok ajánlani, tippet adni, amitől megjön normálisan a menstruáció?

Figyelt kérdés
Már 11 napja késik, próbálkozunk babával május óta, eddig mindig megjött,30-31 naposak a ciklusaim. Csináltam sok tesztet most is, de mint negatív, tünetek sincsenek, szóval csak szimplán szórakozik a mensim... tegnap volt egy enyhe vérzésem délután, de azóta alig van valami. Szex,forró fürdő, cickafark tea megvolt.
2015. szept. 14. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:
ha vékony a nyálkahártyád, cicakfarkozhatsz, borozhatsz, meg forrófürdőzhetsz akárogy
2015. szept. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Nuvolyna válasza:
doki :-( ők be tudják indítani, lehet annyira szeretnéd a babát, hogy pszichésen elfojtod (velem legalábbis ez is megtörtént). Viszont az is lehet, hogy ciszta, és azért marad ki (3 év alatt a lehetséges teljes palettát felvonultattam már).
2015. szept. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
E vitamint szedtem augusztus óta, ami elvileg megvastagítja ha vékony lenne. Voltam nőgyógyásznál márciusban, és mindent rendben talált, nem mondta hogy túl vékony lenne. Eddig akkor miért jött meg mindig....?
2015. szept. 14. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!