Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, a menstruáció mikor...

Lányok, a menstruáció mikor kezdődik és milyen érzés?

Figyelt kérdés

2015. szept. 13. 08:09
 1/10 A kérdező kommentje:
Ez csak azért írtam ki h nekem mikorra várható, és miből jövök rá h ez már az
2015. szept. 13. 08:17
 2/10 anonim ***** válasza:
12 evesen , de ne vard !!!! Elvezd ki addig amig nincs!!!!!!!!!! 12\L
2015. szept. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ok de nekem 1 baratnom 10 es fel eves es neki mar van!!!! Az hogy lehet?
2015. szept. 13. 08:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy mindenki máskor érik meg rá. 9-16 éves korig bármikor normális. De az alsó limit manapság egyre alacsonyabb. Az, hogy mikor kezdődik tehát egyéni. Az is, hogy kinek milyen tünetekkel jár. Egy biztos: a vérzés. Akkor van meg, ha vérzel. Ehhez társulhat előtte és/vagy közben has, hát, fej fájdalom, hasmenés, rossz közérzet, stb. De ezek valószínűleg az elsőnél nem jelentkeznek majd és minden egyes menstruációnál lehetnek más kísérő jelek.
2015. szept. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nekem 12 évesen jött meg.most is menstruálok.Nekemnem fáj a hasam.ez mondjuk szuper.csak az nálam a bökkenő, hogy focizok.ha te is sportolsz akkor ne várd!
2015. szept. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nekem 13 évesen jött meg először és én is nagyon vártam. De ez tényleg egyénfüggő. 16 éves korod alatt teljesen normális ha megjön. Ez függ a testsúlyodtól, kiegyensúlyzott étkezéstől és a lelki állapotodtól is, én örültem mikor először megjött, nálam nem volt semmilyen különösebb érzés
2015. szept. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 12 voltam,mikor először megjött,a hasmenés előtti deréktáji hasfájáshoz hasonlító érzés volt(de nem fájt nagyon ,csak éppenhogy),anyukámmal pont egy héttel korábban beszélgettünk erről,és adott betétet is,hogy tegyem a táskámba,ha megjönne,legyen nálam betét,hogy ne érjen kellemetlenül a dolog...valahogy mintha megérezte volna :) Azóta rendszeres a menzeszem,(ez nem mindenkinél van így,van akinek eleinte rendszertelen a dolog,)érdemes ezért menzesz-naptárat vezetni,hogy lásd ,mennyire rendszeres,hogy tudd,legközelebb kb mikorra várható,ne legyen meglepi :D ) üdv.: 23/N
2015. szept. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Én is 12 voltam, mikor megjött az első. Nekem azóta is bajom van vele, de ez nem mindenkire jellemző. Én nagyon hasfájós vagyok, és az előtte lévő napon rettentő ingerlékeny.

De ez nem jelenti azt, hogy neked is ilyen lesz. :-)

Biztos eljön az ideje nálad is, élvezd, amíg nincs. :-D

2015. szept. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem 9 és fél évesen jött meg először, hát én nem vártam. Előtte pár napig fájt picit a mellem meg a derekam, meg ingerlékenyebb voltam mint előtte.
2015. szept. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nekem 15 évesen jött meg és egész nap görcsöltem előtte és pont tesiórán kötélmászás volt... sulit kellett váltanom. :)
2015. szept. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!