Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ha 14 évesen tampont...

Anonymous0123 kérdése:

Normális ha 14 évesen tampont használok?

Figyelt kérdés

Idén tengeren voltunk és megjött..

A keresztanyám is velünk nyaralt ő pedig adott nekem tampont és elmondta hogy kell használni.

Anyám kiakadt ezen hogy nekem még túl korai lenne meg azon is kivan akadva ha borotválom magam



2015. szept. 15. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, ha a higiéniára alposan odafigyelsz és rendszeresen cseréled.
2015. szept. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Énis pont ennyi voltam emlékszem és most is úgy gondolom hogy teljesen normális :)
2015. szept. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is anyám erőltette a betétet anno, de ahogy kikerültem a kezei közül, rögtön átálltam a tamponra, kényelmesebb, higiénikusabb.

Emlékszem mennyire gáz volt, mikor a cucc félrefolyt stb.

Szerintem beszéld meg anyuddal és érvelj a tampon mellett, ha az valóban jobb neked.

2015. szept. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Normális.

Anyukád gondolkodása már nem annyira.

2015. szept. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Normális igen. Én is miháncs nagyobbacska lettem,tampont használtam/használok, nagyon nem szeressem a betétet, főleg nyáron.
2015. szept. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

13 évesen kezdtem el tampont hasznälni, először csak strandon, utána napi szinten(persze,csak amikor szüks3ges volt).

Teljesen normális, ha ilyen korban tampont használsz,a lényeg, hogy tisztában légy a helyes használatával és ügyelj a higiéniára, cserére. Sokkal kényelmesebb, kevesebb vele a gond, mint a betéttel. Szerintem anyukádnak hozz fel hasonló érveket a tampon mellett, meg fogja érteni.

Viszont a borotválással anyukám is ellenkezett az elején, ha merész vagy, kérdezd meg, hogy a gyantázást hamarabb engedné-e meg, én is ezt tettem, bár engem a fájdalom elriasztott, de az én helyzetemben anyukám jobban pártolta a gyantázást, mivel az ugye nem erősíti a szőrszálakat.

2015. szept. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem is normális. Én anyum nem tud róla hogy tampont használok, mert nem is engedné. Ezért titokban veszem meg magamnak, de szerintem is sokkal kényelmesebb, könnyebb, gyorsabb, egyszerűbb. Mondjuk itthon a betétnél maradok, de suliba mindenképp tampont használok. 13/l
2015. okt. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!