Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az unokatesóm hívott strandra,...

Az unokatesóm hívott strandra, de nagymamám nem akar elengedni mert megvan. Hogy én nem vagyok ép, mert átázom, stb. Tény, hogy 3. nap, de tampont használok. Üljek itthon? Enyhülnének a görcseim.

Figyelt kérdés
2015. júl. 22. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A tampon felszívhatja a strand vizét és könnyebben elkaphatsz ilyenkor fertőzéseket, szerintem nem ajánlatos menzesszel strandolni.
2015. júl. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem elmehetsz,főleg ha már tudod a tampont is használni,mármint nincs az a kockázat hogy mivan ha,rosszul raktad fel
2015. júl. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Végül nem mentem.... Sosem voltam még úgy. Azzal érvelt, hogy a sok ember belepisilhet a vízbe,elkapok valami bacit, meg a fertőzésveszély...
2015. júl. 23. 15:28
 4/4 anonim válasza:
Ha jól teszed fel a tampont és nem csúszkál, nem lehet elkapni semmilyen betegséget. Csak tudni kell használni és kész...ennyi.
2017. jan. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!