Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet egyszerre hüvelygomba...

Lehet egyszerre hüvelygomba és menstruáció is?

Figyelt kérdés
Ma kezdődött a barnázás reggel és most fürdésnél éreztem hogy olyan mintha kezdődő hüvelygomba tünet lenne. És most is olyan érzés. Lehet ilyen egyszerre? Ha igen, akkor lehet hüvelykúpot ilyenkor használni? vagy dokihoz kell menni? de egyik napról a másikra nem fog tudni fogadni.
2015. szept. 15. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet egyszerre a kettő viszont értelmetlen ilyenkor hüvelykúpot használni mivel a menstruáció "kimosná" a hüvelyből .Amit tehetsz az az hogy kibírsz egy hetet és utána orvoshoz mész (addig kipróbálhatsz gyógynövényes ülőfürdőt ha a tünetek erősödnének)
2015. szept. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de a menstruáció ha barnázással kezdődik, akkor gyakran viszketés is lehet. Nem biztos, hogy gomba lesz belőle. A bomló vér is tud ilyet okozni.
2015. szept. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hu hát remélem nem gomba. A tisztaságra mindig figyelek. 2nappal ezelőtt egy teljes napot úton voltam és többször is voltam közösségi wc-be, lehet onnan szedtem össze valamit, de bízom benne, hogy elmúlik.
2015. szept. 15. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!