Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hullik a hajam és nem nő...

Hullik a hajam és nem nő vissza. Miért?

Figyelt kérdés
Azt tudni kell hogy 5 hónapig szenvedtem nőgyógyászati problémákkal gombás bakteriális fertőzés. És a hajam ez idő alatt nagyon hullot hullik is még a mai napig pedig egy hónapja gyógyult vagyok. Nem pótlódik a hajam egyáltalán. Már fele kihullott és nem csillapodik egyáltalán. Kaptam hajszeszt amibe ösztrogén van. Szedek forcapilt. Meg kaptam másik fogamzásgátlót. Cypromix. Mi lehet a hajhullásom oka? Az orvosok se mondanak semmit. Kinő a hajam???
2015. szept. 16. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy góckeresés is ajánlott lenne. Lehet a háttérben egy rossz fog, gennyes mandula stb. Lehet valami gyulladás valahol a szervezetedben.
2015. szept. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy hónapja??? Én több hónap után vettem észre, hogy nőni kezdett. Most1,5 évvel a hullás után is nő még a kezelés miatt elvesztett hajam helyére,pár centis szélak is vannak.
2015. szept. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A vérképem rendben van amugy. Tegnap voltam olyan vérvételen ahol a tesztoszteron szintet nézték. Várom az eredményt. Hát tudom hogy sok idő még helyre jön de az hogy semmit nem javul elég ilyesztö. Napi 50 szál kihullik. A hajmosásról meg neis beszèljünk. Nagyon félek .
2015. szept. 16. 13:39
 4/5 anonim ***** válasza:
A hormonjaidat nézték? Egy endokrinológiai vizsgálat nem ártana. Cisztád nincsen? Pcos?
2015. szept. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pajzsmirigy is rendbe
2015. szept. 16. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!