Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hullik a hajam és van valamily...

Hullik a hajam és van valamilyen zöldség vagy gyümölcs amivel kicsit vissza lehetne fogni ezt a folyamatot?

Figyelt kérdés
Még tini vagyok és van egy rossz szokásom: kaparom a fejbőröm és ezálltal sok hajszálam kihullik. Próbálok róla leszokni. Segítsetek!! Mit egyek hogy gyorsabban visszanőjön vagy hogy több legyen? (mert vékony szálú a hajam és kevés)
2012. okt. 22. 12:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is ne kapard a fejbőröd, mert hamarosan kopasz leszel, az meg nem lesz szép látvány. Gondolj mindig erre.

Ha hullik akkor vegyél hajhullásra való hajszeszt, használd minden nap, száraz hajra. Kb 700 ft, segített nekem is. [link]

2012. okt. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyél sok nyers zöldséget, rostot!!

zabkása, müzlik, füge

vagy forcapil kapszula, az pont hajhullásra van kitalálva.

nekem rettenetesen hullott és negyedére csökkent a hajam (még mindig nem tudjuk mitől) és én ezt szedtem, kb 4 hónapon át , mert sok idő kell, hogy felszívódjon a szervezetedben, meg Varga samponnal és cseppel kentem/mostam, és mostanra már tök szépen helyre állt, alig hullik ki valami:)


próbáld meg nem kapargatni a fejed!!

2012. okt. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!