Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? Menstruálok és...

Mit tegyek? Menstruálok és hüvelygombám van.

Figyelt kérdés

Lehet ilyenkor kúpot használni? Milyet vegyek?

Ha megvárom míg vége a menszesznek, addig megőrülök, már így is csíp szúr odalent. Ma jött meg, és tegnap este kezdődött a viszketés.


2015. szept. 16. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Canesten. Azt nem kell feliratni.


VÁrd meg, míg vége.

2015. szept. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kúpot menszesz alatt nem lehet használni?
2015. szept. 16. 21:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Betadin kúpot lehet közbe, az kifertőtlenít lentről. De utána mindenképpen használj visszaállítót, lactobacis készítményt.
2015. szept. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
lactobacis készítmény? az mi? a lactacyd-ra gondolsz?
2015. szept. 16. 21:06
 5/9 A kérdező kommentje:
esetleg canesten kúp nem jó? az van itthon. és még van itthon gynoxin kúp. Ez utóbbi már használt korábban, de akkor nem volt menszeszem. Nem tudom hogy a gynoxint lehet - e menszesz alatt használni.
2015. szept. 16. 21:09
 6/9 anonim ***** válasza:

Közben nem lehet, mert nem hat. A menstruáció felerősíti a tüneteket. Canesten krémmel kend kívülről. Kamillateás lemosás is enyhíti kívülről.

Amikor meg már vége a mensinek, akkor mehet a kúp vagy hüvelytabletta. Canestent lehet venni vény nélkül.

2015. szept. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lactofeel, Gynoflor-ra gondoltam, ilyesmikre. Olvasd el a leírásba használhatod-e akkor. :)
2015. szept. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne használj kúpot menzesz alatt!! Várd meg míg vége, addig kenegesd. Tudom, hogy nagyon rossz, de muszáj lesz kibírni :/
2015. szept. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Huha 1 hétig szoktam menszeszelni, addig megőrülök, és félek hogy el fog hatalmasodni.
2015. szept. 16. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!