Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendszeresen szedem a fogamzás...

Rendszeresen szedem a fogamzásgátlót 2 napot felejtettem ki okok miatt és utána újra szedtem rendesen, most menstruálok, holott szedem a gyógyszert és cak jövő héten kellett volna megjönnie. Valaki t mi miatt van ez?

Figyelt kérdés
Menstruáció
2015. szept. 13. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha 2 tablettát kihagysz, az nem rendszeres szedésnek minősül. Nem szabad kihagyni egyet sem, vagy ha igen, rajta van a betegtájékoztatóban, hogy meddig lehet pótolni a kihagyott szemet. Ha megjött, akkor nem is véd most rendesen
2015. szept. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerinted vajon miért?

Mert kihagytál két szemet, a gyógyszer simán kiürülhetett a szervezetedből és most megvonásos vérzésed jelentkezett. A szervezeted úgy érzékelte, hogy szünetet tartasz. Remélhetőleg nemi életet nem éltél kiegészítő védekezés nélkül, mert akkor még terhes is lehetsz. És ha majd eztán élsz nemi életet, akkor az egész levél alatt kell a kiegészítő védekezés!

És ilyet többet ne csinálj!

2015. szept. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen tudom,de sajnos voltam egy 2 napos kiránduláson és othon felejtettem. Akko ezt azt jelenti,hogy moat menstruálok és akkor nem fogok jövő héten vagy ez csak ilyen kisebb(napi) vérzés?
2015. szept. 13. 19:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj el a nőgyógyászodhoz, és kérd ki a véleményét, hogy szedd tovább?
2015. szept. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!