Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A honapban nagyon furcsan...

A honapban nagyon furcsan jelentkezik a menzeszem. Mindig pontosan es hasonloan szokott megjonni de most a honapban 1hetes barna folyas elozte meg a verzest, most par napja verzes van es eleg eros hanyingerem. Sosem volt eddig ilyen, most ez miert?

Figyelt kérdés
Nemszedek fogamzasgatlot, mindenkepp elmegyek orvoshoz. Lehet felni valom?

2015. szept. 19. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Pont erre a kerdesre keresem en is a valszt. Bar nekem sose jott pontosan, de ma a 4. Napja hogy barnas folyasom van.. szoval ha voltal dokinal legyszives ird meg mi jot mondott. Ahogy utanna olvasgattam valaki azt mondta termeszetes masok pedig azt, hogy hormonproblemara utal.

Oh es tegnap talaltam egy talalo kijelentest: a mensire sose mondd,hogy sose :) remelem erted a lenyeget

2015. szept. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
En meg mar megijedtem es csinaltam tesztet is, mert tenyleg mindig pontosan, megszokottan jott meg. Most 1het barna utan volt 3napos verzesem .Mindenkepp megyek dokihoz de csak par het mulva tudok ra idot szakitani, de mindenkepp megirom mit mondott. Ha addig te is latsz/hallassz valamit megkoszonnem ha leirod :)
2015. szept. 25. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!