Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 és fél hónapja szültem.3...

2 és fél hónapja szültem.3 hete szedem a Cerazette-et, és azóta iszonyatosan hullik a hajam. Ettől lehet? Ha igen szedhetem így tovább?

Figyelt kérdés
Terhesség alatt is végig szedtem a Gravidát, és most is szedem. Egyáltalán nem hullott a hajam, gyönyörű és egészséges volt. Amúgy a fodrász rémálma vagyok mert rengeteg hajam van, és dupla annyi időt veszek igénybe, mint mások. Éppen ezért aggódok hogy lényegesen kevesebb hajam lesz. Adjatok tanácsot mit tehetnék. Amúgy ma megyek vágatni, jól megritkíttatom. Hátha az segít.
2008. szept. 9. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szülés utäna az elsö kb fél évben nekem is hullott a hajam nagyon!nkeem és szép,egészséges hosszu dus hajam van.de ha megritkittatod akkor még kevesebbnek fog làtszani.inkäbb kérj a fodràsztol tanäcsot milyenre Vàgasd hogy ne tünjön kevéSnek a hulläs miatt.
2008. szept. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még nem látványos a hullás, de azért gondoltam megszedetni, hogy kisebb legyen a súlya, hátha ezzel meg tudnánk állítani.
2008. szept. 9. 12:12
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Várandóság alatt nem hullik az ember haja! Utánna viszont ami nem hullt ki akkor az most egyszerre ...nem fogsz megkopaszodni ez természetes folyamat.(már 3× átéltem) Jó babázást!
2008. szept. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én fodrászom szerint sok kismamának már a várandósság alatt hullik a haja, akinek nem, annak a szülés után fog. Nekem az első gyereknél mindkét alkalommal hullott, a másodiknál csak utána. Ez egyébként normálisnak nevezhető. Nem hiszem, hogy a Cerazette miatt van, én is azt szedtem, de azalatt nem volt gond. Amikor abbahagytam a szoptatást, szedtem a Beauty Caps nevű étrendkiegészítőt, attól látványosan csökkent a hajhullás. (Kissé drága, de nekem megérte.) Most Biovanne szépségvitamint szedek, ennek semmi hatása sincs, ugyanúgy hullik, mint korábban. Pszichésen segít, ha rövidebb a haj, mert nem tűnik olyan soknak, ami kihullik, és persze nem is nehezedik akkora súly a hajhagymákra.
2008. szept. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!