Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mar tobb mint egy honapja...

Monster55555 kérdése:

Mar tobb mint egy honapja kesik a mensesem. Terhes biztos nem vagyok mivel nincs baratom. Mi baj van?

Figyelt kérdés
Mi bajom lehet? 16 eves vagyok. Nincs baratom. Augusztus elejen lett vege. De mar meg kellett volna jonnie.. Mindig is kesett de akkor is csak 2-3 napot. Max 1 hetet szokott kesni. Valakinek otlet?

2015. szept. 20. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Mutasd meg magad nőgyógyásznak.
2015. szept. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Anya azt mondta var egy hetet es ha addig nem jon meg akkor megyunk. De en felek hogy valami komolyabb bajom van.. Meg szegyellos is vagyok.
2015. szept. 20. 16:07
 3/5 Szépe Katalin ***** válasza:

Ne szégyelld magad ,nincs miért.ez a nőgyógyászaton mindennapos,minden nő aki oda be megy ,pont ugyan azt mutatja meg az orvosnak amit Te!16 éves korban még simán lehetnek hormonális problémáid.van kinek gyakrabban jön meg van akinek ritkábban.és ez később felnőttként is fennállhat!

A mai fogamzásgátlók segítenek beállítani a hormon szintet,illetve ,ha Te vagy Anyukád nem szeretné ,egyszerű sárgahormont tartalmazó tablettát fog adni az orvos,amitől majd rendben megfog jönni!Ne izgulj,nincs baj!szép napot

2015. szept. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a batoritast :)
2015. szept. 20. 18:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyen kérdésekre készülj fel: hány napos a ciklusod, fogytál, vagy híztál mostanában az eredeti súlyod 10%-ánál többet, stresszes helyzetben vagy-e, voltál- e beteg a ciklus alatt(megfázás, ilyesmi, amire kaptál antibiotikumot). Attól függően, hogy mióta vagy nagy lány, sok apróság is meg tudja zavarni a ciklust. Mihamarabb menjél anyukáddal a dokihoz.
2015. szept. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!