Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudnátok nekem segíteni/tanács...

Tudnátok nekem segíteni/tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Pénteken veszítettem el a szüzességem a barátommal, az elején nem hasznàltunk gumit mert nagyon szűk voltam, mikor "beljebb ment" akkor màr hasznàltunk gumit, és nem is ment el végül bennem. Nagyon félek tőle hogy esetleg terhes lettem, tudom hogy nem muszáj ahhoz elélvezni bennem. Elmenjek orvoshoz, vagy korai még? Esetleg ez csak ilyen "kezdeti" félelem, és nem kéne aggódnom? Amúgy hónap vége felé kellene megjönnie a menzeszemnek. Köszi előre is! Ha valaki privátban ír, azt is szívesen fogadom:)

2015. szept. 21. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyon kicsi az esélye annak hogy terhes lettél.

De még jelei amugy sem lennének:)

2015. szept. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, csak valamiért nagyon félek ettől:) de remélhetőleg csak pszichológiailag beszéltem magamba, legalábbis nagyon remélem:)
2015. szept. 21. 20:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Ettől nem lettél terhes az biztos.
2015. szept. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Használtatok gumit, es nem is ment el a srac, szval :-) no stressz
2015. szept. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor azthiszem felesleges idegeskednem, köszönöm mindenkinek!
2015. szept. 22. 20:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon minimális az esélye annak, hogy terhes legyél, inkább csak a félelem az, ami eluralkodott rajtad. Az elsőnél nekem is voltak kétségeim. Viszont, ha biztosra akarsz menni, én még mindig azt mondom, hogy két hét múlva inkább tesztelj, azzal nem rontasz el semmit sem. Ezzel nem akarlak megijeszteni, mert valószínűleg úgyis negatív lenne, viszont azzal megnyugtatnád magad.
2015. okt. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!