Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhesség vagy rejtett betegsé...

Terhesség vagy rejtett betegség? Kérem a kedves válaszolókat, hogy ne rosszindulatú kommentek érkezzenek, tudom nem vagytok orvosok csak hátha volt már valaki hasonló cipőben és tud tanácsot adni, hogy merre induljak el!

Figyelt kérdés
Röviden: fogamzásgátlót (tri regol) kezdtem el szedni. Az első levél után a párommal menses első napján együtt voltunk, és más védekező eszközt nem használtunk (elélvezett bennem). Azóta ugyan olyan mennyiségben, minőségben pontosan jön meg a mensim, de ami fura: fáj a cicim, nőtt, és 4 hét alatt 4 kilót szedtem fel, pedig nem eszek sokat, igaz nem mozgok sokat, de eddig nem volt ilyen problémám. A gyógyszert 4 hónapja szedem. Vélemény? Érdemes lenne tesztelni? Vagy inkább egy dokit felkeresni mert valami betegség állhat a háttérben? Köszi előre is a válaszokat!

2015. júl. 31. 01:19
 1/7 anonim ***** válasza:

99,9% hogy nem vagy terhes, ha rendesen szedted, ha biztosra akarsz menni, vegyél egy tesztet.

Ezek a dolgok amiket írsz, a fogamzásgátlótól vannak. Én a helyedben váltanék, mert a tri-regolnak elég rossz a híre. Ha nem akarsz hízni, akkor egy kombinált monofázisos készítményt íratsz fel (yangee, symicia...). Vagy Nuvaringet.

2015. júl. 31. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendesen szedtem persze, és azóta is! Köszönöm, akkor így már legalabb tudom, hogy melyik dokit keressem fel legelőször. :)
2015. júl. 31. 07:47
 3/7 A kérdező kommentje:
Más valakinek vélemény??
2015. aug. 1. 04:24
 4/7 anonim válasza:
Tri regolt szedtem,igaz 11 eve,de en 2-3honap alatt 12 kilot szedtem fel,ezert abba is hagytam!A tobbi fogamzasgatlot nem ismerem mert soha tobbe nem szedtem be egyet sem, maskepp vedekeztem....
2015. aug. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Húha, akkor lehet nálam is hasonló a helyzet.
2015. aug. 1. 16:42
 6/7 anonim ***** válasza:
A Tri-regol sajnos tényleg rossz hírű, a hízás szinte mindenkinél jelentkezik tőle. Érdemes lenne váltani, terhes meg szinte biztos, hogy nem vagy, de ha az lenne az igazi megnyugvás, akkor vegyél egy tesztet, nem olyan drágák és csináld meg. :)
2015. aug. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A fura az, hogy az első pár hónapban nem híztam tőle, csak most az utóbbi egy hónapban!
2015. aug. 4. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!