Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap a 3 hónapos kisfiamat...

Tegnap a 3 hónapos kisfiamat babakocsival együtt levittem a harmadikról sétálni és vissza. Bevéreztem utána. Megerőltettem magam vagy újra megjött? Folyamatosan szoptatok, így ezt nem tartom valószínűnek. Történt már ilyen mással is? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. szept. 23. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
8 héttel szülés után megjött a menzeszem az első gyereknél, szoptatás mellett. Nem lehetetlen, hogy ez történt. Császárral vagy hüvelyi úton szültél?
2015. szept. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szoptatás alatt is lehet menstruáció. Semmit nem kell tenned, elmúlik. A védekezésről gondoskodni kell.
2015. szept. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyébként hüvelyi úton szültem. Tampont ilyenkor már lehet használni?
2015. szept. 24. 09:26
 4/4 anonim válasza:

Első terhességemnél, ahogy letelt a 6 hét vérzés, egy hétre rá megjött a menzeszem. Hüvelyi szülésem volt, és egy évig szoptattam.

De meg is eröltethetted magad. A harmadikról gyalog le babakocsival és gyerekkel, nem semmi.

2018. aug. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!