Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez még a vírushoz tartozhat?...

Ez még a vírushoz tartozhat? Mehetnék holnap suliba ilyen állapotban?

Figyelt kérdés
Szombat-vasárnap hányás-hasmenéses vírusban voltam. Hétfőre jobban lettem, de akkor elmentem orvoshoz, kiírt máig. Ma meg szédülök, fázom és egyben melegem is van, fáj a fejem egész nap. Fejfájásra vettem is be 2 gyógyszert (reggel, délután, és most este), tej nélküli kávét is ittam. Vajon még nem múlhatott el ez a vírus? Mit tanácsoltok, mit tegyek?

2015. szept. 23. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
sztem ne menj holnap. nem vagyok az az iskola kerülő, de ha még rosszul vagy ki kéne pihenni. lázad nem volt? menj vissza az orvoshoz
2015. szept. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem láttam olyan gyereket, aki menni akart, ha otthon is maradhatott volna!


Egyébként ne! Ha már átment rajtad, akkor is várj egy fél napot, tehát ha pl. holnapután reggel jobban leszel, még aznapakkor se menj.

2015. szept. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2#maig irta ki a doki
2015. szept. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
De vissza mehet az orvoshoz (ezt te is írtad), vagy szülő is igazolhat.
2015. szept. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj suliba! Menj vissza a dokihoz a tüneteidet elmondani. Meg fogja hosszabbítani a kiírást.
2015. szept. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lázam nem volt szerencsére. Nem is annyira szeretnék suliba menni, bár kéne, mert 8-os vagyok és mindenről lemaradok, szóval holnap visszamegyek az orvoshoz emiatt és akkor meghosszabbítja a kíírást. Köszönöm szépen a sok választ és egyben segítséget:)
2015. szept. 23. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!