Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a hüvelyben? 14L

Mi lehet a hüvelyben? 14L

Figyelt kérdés
Néztem a tükörben és kb rögtön a bemenetnél ott van ilyen rózsaszin gombóc szeruseg. Olyan mintha vége lenne ott a huvelyemnek pedig rögtön ott van az elején.. Próbáltam felnyulni de nem tudtam mert erzetem hogy ott az a kis gombóc és ujjamal érzem es olyan mintha nem is tudom mit tapogatnek de eleg hulye érzés. Nem hiszem hogy a szűzhártya, mert az fehér és hartya es vékony de ez mi? JA ES MIELOTT A SOK IDIOTA PERVERZ, KEPET KER NEM KAP
2015. szept. 25. 15:24
 1/7 anonim válasza:
menyj nőgyógyászhoz.... ugy vélem hogy itt nincs valami sok orvos, és semmi biztosat nem tudnak mondani...
2015. szept. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kép nélkül mégis, hogyan állapíthatnánk meg:9 Az orvos sem tudja csak elmondásból ... :) 23 L
2015. szept. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod a "sok idiota perverz"-nek képen megmutatni akkor tényleg orvosnak mutasd! Leirásodbol nem derül ki, hogy mit is láthattál. (" a szűzhártya, mert az fehér és hartya es vékony" is mutatja, hogy kissé eltájolt vagy.)
2015. szept. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A szűzhártya nem fehér, nem hártya és nem mindenkinél vékony. Írd be a google képkeresőjébe hogy hymen, és csodálkozz!
2015. szept. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A képek alapján akkor ez a szuzhartyam
2015. szept. 25. 16:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet!?
2015. szept. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez a szűzhártya lesz.
2015. szept. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!