Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyulladás okozhat hüvelyben...

Gyulladás okozhat hüvelyben kiütést?

Figyelt kérdés
2015. aug. 5. 23:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Valami nem stimmelhet ha a hüvelyedben kiütés szerűség van. Én mivel konkrétan nem tudok elképzelni, hogy mi lehet vagy milyen lehet, ezért nőgyógyászt tudok ajánlani, mert ha gyulladás, akkor mindenképp gyógyszerrel kezelendő.

Egyéb tüneteid nincsenek? Le tudnád írni mégis milyennek érzed?

2015. aug. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már rengetegszer voltam orvosnál, csak hát magánrendelésre nincs pénzem, így meg nem mondanám, hogy minden figyelmük rám fordítják.Mindig szólok, hogy nézzék meg a kiütést, de arról sose beszélnek, nem tudom, észrevették-e egyáltalán, csak gyulladásra kapok gyógyszert mindig. Ami meg nem mulasztja el soha teljesen. De majd még biztos megyek pár kört, csak eljutok oda, hogy valamelyik rámfigyel csak biztos akarok lenni benne hátha valaki tudja hogy tényleg a gyulladás tünete lehet ilyesmi, és igazából tudják mit csinálnak.
2015. aug. 6. 12:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meg félretenni magán dokira...csak azokkal fogsz valamire menni...én 1,5 évig jártam dokihoz, konkrétan csesztek rám, a magándokim meg egyből észrevette, hogy polipom van...egy egyszerű UH volt, amit az SZTK-s orvosok nem csináltak meg...
2015. aug. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!