Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló implantátumról...

Fogamzásgátló implantátumról vélemény?

Figyelt kérdés
Mennyire hatásos? Fáj a "beültetése"?

2015. szept. 26. 20:34
 1/8 A kérdező kommentje:
Mennyire megbízható?
2015. szept. 26. 20:35
 2/8 anonim ***** válasza:

Elég drága, sokan nem bírják (folyamatos vérezgetés, stb), és ha ki kell szedni, akkor kidobtad a pénzt.


De megbízható.

2015. szept. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Folyamatos vérzés?

Mennyibe kerül kb.?

2015. szept. 26. 20:45
 4/8 A kérdező kommentje:
És hogy veszik ki? Igaz, hogy el is tűnhet? Mert hallottam róla, hogy több nőben el is tűnt és nem találták meg.
2015. szept. 26. 20:48
 5/8 anonim ***** válasza:
én csak azért nem próbálnám ki, mert nem én szabályozom a használatát, mint pl egy tablettánál(valakinek ez jó valakinek meg nem) de ez folyamatosan adagolja a hormonokat x időn keresztül és a fene se tudja meddig tart a hatása. jó persze nyilván meg van szabva, de akkoris.
2015. szept. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, ez egy jó kérdés, hogy honnan tudják mikortól nem hat.
2015. szept. 27. 03:47
 7/8 Melikee01 válasza:
Lehet,hogy már nem nézzed de azért leírom mi a tapasztalataim.Én Svájcba csináltatam fél éve.Àllandóan vérzek most is kb másfél hete egy hét mulva vetettem ki sajnos nem kaptam hamarabb időpontot pedig két honapja kértem!Én csak azt tudom mondani,hogy valakinek beváll de nekem nem 17kg hiztam.S ami még szörnyűbb mindig vérzek épp hogy ellmulik kezdődik megint.Ez személyes tapasztalat
2016. okt. 14. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Nem csináltattam, de már nem is szeretnék.
2016. okt. 14. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!