Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Norcolut szedése után mikor...

Lany188 kérdése:

Norcolut szedése után mikor kell elkezdeni a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Évekig szedtem fogamzásgátlót, utána abbahagytam egy orvos tanácsára (azóta váltottam). Most 6 hónapja nem jött meg, az új dokim kiírt Norcolutot, amit 5 napig kell szednem (napi 4 szemet). Mikor kell elkezdenem a fogamzásgátlót (amit szintén felírt)? Rögtön mikor megjön?

2015. szept. 25. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Amint megjön. (De ha 6 hónapig nincs menstruációd, akkor elnyomni a bajt hormonnal, baromi nagy hülyeség.)
2015. szept. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha meddőségi problémákkal akarsz küzdeni, hajrá, szedjed csak!


Azt az orvost is lelőném, aki egy alapból hormonbajosnak foggátlót ír fel úgy, hogy min. fél évig nem menstruál, mert nem tud.


Te meg jó hüye vagy, hogy teljes endokrin kivizsgálás - ahol tán kiderül, mi a szrért nem jön meg - helyett beveszed majd.

2015. szept. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!