Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy vizsgalnak meg az endokri...

Hogy vizsgalnak meg az endokrinologusnal? Tobbi lent es olvassatok el?!

Figyelt kérdés
Tehat 21 eves vagyok , sokszor rendszertelen a menstruaciom , de most utoljara juluis 27 jott meg ! azota nem jott meg! beszeltunk a haziorvossal , azt mondta legeloszor ad egy beutalot a nogyogyaszhoz , az megvizsgal , es lehet ha baj van a hormonaimmal , elkuld az endohoz a nogyogyaszat.... Az a kerdesem lenne , hogy az endon mit csinalnak? hogy vizsgalnak meg? A nogyogyaszhoz ugy mehetek , hogy ha megyek a wc-re es torlom meg magam , alig latszik valami (barnas ) de meg sem jon meg a mensim ) vagy varjam meg egeszen hogy megjojjon es utanna menjek el ? ? koszonom a valaszokat , de meg nem voltam soha endo-nal ! :D

2015. szept. 27. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Én tudnék ajánlani nagyon jó nőgyógyászt, attól függ, hol laksz... a többit megbeszélnéd vele.
2015. szept. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hat erdelyben lakom , de inkabb kivancsi vagyok milyen a vizsgalat , meg mit csinalnak , st b... es hogy mehetek eloszir is ugy hogy meg nem jott meg , de mikor torlom meg magam latszik mintha barnas valami lenne , de neha neha latom ezt!!nem mindig
2015. szept. 27. 15:05
 3/4 A kérdező kommentje:
valaki kerem , leirja , hogyan zajlodik az egesz? koszonom!!!
2015. szept. 28. 06:47
 4/4 Lilien09 válasza:
Szia! Elküld vérvételre, esetleg pajzsmirigy uh-ra. Mehetsz úgy a nőgyógyászhoz, látott ő már rosszabbat is.
2015. szept. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!