Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Allandoan faj a hasam es ugy...

Allandoan faj a hasam es ugy erzem nem vizsgalnak ki rendesen. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Mar 2 honapja faj a hasam...vegul nagy huzavona es korhazba utalas utan kiderult hogy egy kozepesen nagy (6,5cm) suru ciszta okozta. (Es mehgyulladasom is volt..)

Voltam kontrollon par napja es eltunt.! De teljesen.Amit en nem ertek...orulnek neki ha nem lennenek meg mindig fajdalmaim.Azt mondta a doktorur,hogy nincs tobb teendonk.

De akkor mi a pcsatol faj meg mindig?

Engem mar hazakuldtek korhazbol ezzel a hasfajassal ,hogy ne szimulaljak,mielott kiderult a ciszta.

Most en mondjam meg egy orvosnak hogy milyen vizsgalatokat vegezzen el rajtam?

Nem vagyok en orvos hogy tudjam mi bajom van..

Ott tartok hogy felek mar szolni a fajdalmamrol mert ugyan ugy megneznek uh-val es semmi...

(Egyebkent utolso vizsgalatnal mar azt irtak a papirra hogy valamilyen 2,5 centis tuszo a bal petefeszkemben.Ahol a cisztam volt)

Szerintetek?


2014. dec. 26. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:

A sokszor előforduló hasfájást okozhatja a stressz is!


Lehetséges az is,hogy máshol van probléma de átsugárzik!

Lehet étkezési emésztési probléma is.


Ha étkezési és emésztési gondod van azt tudod ellenőrizni ha felírod magadnak mikor mit étkeztél és a hasfájások idejét.


Ha stressz miatt fájna akkor azokat a helyeket és időpontokat jegyzetelgeted ahol nem érzed jól magad és ahol frusztrálva érzed magad.(nem tudom tanulsz-e,mik az elvárásaid magaddal szemben,szülők mit akarnak belőled faragni és minden olyan helyzet ahol érzed a nyomást a hasadban.

Marad az átsugárzás.Egy egyszerűnek tűnő vakbél gyulladást is nehéz megállapítani mert eközben:fájhat a derekad,veséd,petefészek,hasad,nem tudsz rendesen járni és kinél milyen megnyilvánulásai vannak.Amikor fáradtabb az ember a kelleténél biztosan jobban fáj az egész mint amikor megijed az orvostól!

Nem ártana egy CT vagy MRI vizsgálat a meggyőződéshez.Addig is figyeld magad miként reagálsz a hidegre,melegre vajon melyik hőmérséklet gyógyít? Ha a petefészek,méh körül van a gondod akkor jót tenne neki ha cickafarkfű teát iszogatnál és van ilyen nevezetű fürdősó elérhető áron abban áztatnád magad!


Mi történt veled "Mar 2 honapja faj a hasam"??? A probléma gyökere itt lesz!!!

2014. dec. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hat nem tudom..

Jelenleg nem igazan stresszelek..viszonylag nyugodt az eletem.

De a cickafarkfurol en is hallottam.Ki is fogom probalni :)

2014. dec. 26. 17:24
 3/4 A kérdező kommentje:

Hat igen..korhazban az egyik szobatarsam ferje aki mentos, is ugyanezt mondta..

Marmint hogy minimum az ultrahang, maximum az MRI. De en nem mondhatom ezt egy orvosnak.Ok tudjak mit mikor kell elvegezni

2014. dec. 26. 17:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Elbattyogsz a körzeti orvosodhoz és elmondod a problémádat!Biztos vagyok benne,hogy tud neked segíteni az MRI vagy a CT vizsgálatban. Az említett vizsgálatokra nagyon sok időt kell várni és jó lenne ha elindítanád!!!
2014. dec. 29. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!