Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet pontosan ez? Ilyenem...

Mi lehet pontosan ez? Ilyenem meg sose volt.

Figyelt kérdés

Szerdan tudok nogyogyaszhoz menni,remelem addig nem lesz keso...

Szoval 2 napja olyan tunetem volt mint 5 eve mikor felfaztam!Rettenetesen fajt a hasam alja minden pisiles utan,de utana mikor tele volt a holyagom nem fajt,igy alig merek meg most is elmenni ha kell.

Mostmr nem faj annyira utana,de most meg eget,csip idokozonkent csak ugy ott lent.

Es nagyon sok a folyasom,pl pisileskor is jon,meg a bugyimon latszik.

Szerdan megyek haza addig dolgozok 260km-re a lakohelyemtol,es nem akarok idegen orvoshoz menni.

Vettem folyekony gyogyszert veny nelkulit felfazasra,de nem tudom hasznalni fog e!

Mi lehet ez pontosan,gomba,vagy vmi holyaggyulladas?N


2015. szept. 27. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem mégy el holnap a háziorvosodhoz? A felfázás meg eleve nem nögyógyászra tartozik!
2015. szept. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A haziorvosom is 260km-re van tolem..

Es a felfazas meletti tunetek,amiket felsoroltam szerintem igenis nogyogyaszra tartozik.

2015. szept. 27. 18:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de rohadt gyorsan orvoshoz kéne menned. (Bakker, idegen orvos, jó, persze, jobb a saját, de könyörgöm, ha a fejedre esik egy tégla és folyik az agyad, akkor se fogsz válogatni, hogy ki műti össze...)
2015. szept. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A felfázás a legjobb esetben is urulógusra tartozik, nem nögyógyászra.


De ha bemégy az ügyeletre, ott is adnak gyógyszert.

2015. szept. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!