Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már hetek óta tapasztalok...

Már hetek óta tapasztalok valami (számomra) furcsa dolgot. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Hetek óta tapasztalom hogy rendszeresen valamitől benedvesedik a bugyim. Akárhányszor kimegyek mosdóba vagy este megyek fürdeni észre veszem hogy valami fehér "nedv" van a bugyimon. Valamikor kevesebb, valamikor több. Kissé félek hogy valami baj lehet. Még nem menstruálok. (Természetesen szűz vagyok még ha ez számít valamit) Segítség aki tudja!! Negatív hozzászólások kíméljenek. 14/L

2015. szept. 27. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
teljesen pozitívan mondom, hogyha már a bilológia órákon nem sikerült figyelni, akkor a google-ba írd be, hogy a női test működése
2015. szept. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Teljesen pozitív kommentelő.. Képzeld el hogy most kezdtem el a 8.at tehát még nem tartok ott :) és ha már találtam volna róla a google-ben valamit akkor nem irtam volna ki -.-
2015. szept. 27. 21:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális fehérfolyás. Minden nőnek van. Véd a fertőzésekkel szemben, ez a hüvely öntisztító folyadéka. Néha több, néha kevesebb van, változó. Fura, hogy anyukád eddig nem mondta el neked, ha 14 éves vagy. Ha csak sima fehér, vagy halvány színű, az nem gond. Viszont ha túró állagú, büdös, és sárgás barnás szinu
2015. szept. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na.

Akkor az azt jelenti, hogy elkaptál valami fertőzést, és nőgyógyászhoz kell menned, mert ezeket házi praktitákkal nem lehet elmulasztani, és súlyos szövődményei lehetnek, ha nem kezelik ki időben. Általában miután megjelenik a fehér folyás, nemsoká megjön az első mensi, de akár 1-2 évig is lehet csak fehérfolyás a mensi előtt. A másik funkciója, hogy szex közben a nő nedves lesz, és így az oda való dolgok becsúsznak, így nem fájdalmas. Tehát síkosító feladata is van.

19L

2015. szept. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Huha koszonom az infot. Mar kezdtem felni h vmi baj van :o nagyon szepen koszonom :)
2015. szept. 28. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!