Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Csak öszintén! Furcsa élmények...

Csak öszintén! Furcsa élmények, tapasztalok, hihetetlen dolgok?

Figyelt kérdés

Amik megtörténtek veled, szellemet láttál, hihetlen véletlen egybesesés történt, megálmodtad ami megtörténik, stb...


Vannak ilyen érdekes történeteitek?


2015. jún. 5. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, vannak.
2015. jún. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12%
Engem minden ilyen kerül.
2015. jún. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
9%
Én kapcsolatban állok földönkívüli fajokkal.Más érdekes dolgot nem tudok mondani.
2015. jún. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Engem meglátogatott egy zombi. Azt mondta, hogy Zozo a neve, életében egy macska volt [link] és egy gyökér k0cs0g volt a gazdája https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=kV.. .
2015. jún. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Őszintén, ha leírok ide bármit, mitől hinnéd el? Mitől lenne más, mint a neten keringő millió, javarészt kamu történet?


Ha tényleg őszintén szeretnéd tudni, valóban léteznek ilyen dolgok.


DE nem mindenkinek kell ilyesmivel foglalkoznia, szóval ha nem dolgod, kerülni fognak ezek a jelenségek. És ez így van jól.

2015. jún. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az egész àlom mint egy mese..-néha horrorfilm..aztàn megtörténtek belőle dolgok..

volt hogy azt àlmodtam hogyan kellene okosan cselekednem vmiben..de direkt ellenkeztem csakazért se..majd segìtők szegüktek mellém..amolyan téglàk..sose fedték fel magukat csak mintha tükröt mutattak volna..tàncdarabok cìme.."tàrsas magàny" "nyugtalan àlmok" "apuka" -utobbiba apukàt keresik hol van..hàt a valo életbe az enyém is eltünt..

az ovis ballagàsi darabba is hàrom kiràlynak kellett nősülni..az első kettő talàlt is magànak a harmadik csak egy macskàt.. mindig kellett vinni az apjuknak a leendő aràktol vmit bizonyitéknak hogy jol sző vagy csokrot stb.a végén pedig be kellett mutatni de a kiràly nem merte felvàllalni a macskàt mert mit szolnak hozzà..de a macska àtvàltozott kiràlylànnyà hisz egy banya varàzsolta el az àtok pedig akkor tört meg mikor feleségúl kérték macska alakba.. -na ez a sztori is félig meddig beteljesedett nàlunk.. a csalàdba a két fiu megtalàlta a pàrjàt de akit lemacskàztak azt nem vàllalta még fel a kiràly..

de az esküvővel is àlmodtam meg legénybucsuval..vàrom a fejleményeket ..

véletlenek nincsenek és vàrom mikor jön el az idő hogy a varàzslo felfedje a titkàt..

Jaj elég zagyva lett de a kiràlyom biztos érti..

a legnagyobb hős.. mivel nem hallgattam az àlmokra igy az én johiremnek löttek..de màr tökre nem érdekel mikor ki hol mit gondol..

2015. jún. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!