Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi az esély arra, hogy...

Mennyi az esély arra, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek 1 éve.

Pont most akarom abbahagyni, mert nem jó a tabi, összevissza jön meg, mármint időben normális, de egyszer 10napig tart, köv.hónapban 1 napig. Ez váltakozik már 4 hónapja..most kéne megint 10naposnak lennie, de múlt héten volt az egyhetes szünet, és semmi. Egy csepp sem jött meg...azóta sem..ugye már nem szedem a gyógyszert, a mai nap kellett volna elkezdeni újra..


Nagyjából egy időpontban vettem be. Viszont az elmúlt 2 hétben eléggé hasmenéses időszakom volt, annyi különbséggel, hogy a gyógyszert este vettem be, és éjszaka nem voltam már kint a mosdóban..csak nappal, igazából mindig kajálás után mentem...


2015. szept. 28. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátlótól nem lehetsz terhes, ahhoz spermium kell.


A viccet félretéve: voltál ffival, hogy okod lenne rá? Amúgy ilyen szr ciklussal, kétlem.

2015. szept. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Persze, voltam férfival, a barátommal, azért is szedek gyógyszert, mert állandó a nemi életem. Szóval elég nagy esély van rá, de pont azért szedem (szedtem) ezt a hülye gyógyszert, mert nem akarok gyereket, de az óvszert útálom (fura, nálunk nem a férfi útálja, hanem a nő:D). Volt már 2 másik gyógyszerszedésem is, de azokkal is volt valami gond, azt mondta a nőgyógyászom, hogy próbáljuk meg ezt, hátha ez jobb lesz, aztán ha ez sem, akkor más módszert keresünk. És egy ideig jó is volt, aztán 8 hónap után felborult valami, és mint írtam, hol 10 napig tartott a menstruációm (illetve megvonásos vérzés), hol 1 napig..

De már 3. reggel/délelőtt van hányingerem, aztán ha elmúlik, nagyon kívánom az édességet (mondjuk amúgy is szoktam, de most durvább)..és parázok..mintha a hasam is nagyobb lenne, az alhasam..

2015. szept. 29. 13:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet és kiderül.
2015. szept. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, az lesz, csak holnap tudom megvenni, és csütörtökön tesztelni. Sajnos a munkabeosztásom nem túl rózsás, tegnap és ma reggeltől estig, aztán 2 nap szabad:D Szóval azért kérdezem itt, mert ideges vagyok, és a tesztig még van egy kis idő.
2015. szept. 29. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!