Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor fog megjönni a menstruác...

Mikor fog megjönni a menstruációm? Esetleg lehet rajta egy picit gyorsítani?

Figyelt kérdés
1 éves vagyok, a szemérem szőrzetem már majdnem kialakult, pár hete egy merő persegés az arcom, a hónaljam nagyon szőrös (szerencsém hogy szőke és nem látszik), fehérfolyásom kb. április óta van, a mellem picike, mondjuk anyumé is nagyon kicsi.

2015. szept. 30. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
1 éves vagy, van még időd.
2015. szept. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell siettetni, menstruálhatsz még eleget, meg is unod!
2015. szept. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
11 éves vagyok , bocsi , hogy elrontottam.
2015. szept. 30. 20:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Először azt hittem ez csak kiparodizálja az ilyen jellegű kérdéseket, de nem:D Nagy kár. Szóval akkor figyelj ide. Te is és a többiek is akik ilyen kérdést akarnak feltenni (úgyse olvassák...) NEM TUDJUK! Semmilyen infóból nem lehet pontosan tudni és nem lehet siettetni, de ne is akard, mert nagyon rossz, csak a baj van vele.
2015. szept. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves előző hozzászóló! Miért kell dramatizálni és már a kislányokba belebeszélni, hogy ez nagyon rossz? Ha valaki úgy készül rá, hogy ez milyen szörnyű, akkor az is lesz. De nem az, hanem teljesen normális élettani folyamat. Nem lehet felróni egy 11 éves lánynak, hogy már készül erre, hiszen ettől fogja magát nőnek érezni. Szerintem ez teljesen normális.

Kedves kérdező! Gyorsítani valóban nem lehet, és megjósolni sem, hogy mikor kezdődik. Légy türelemmel. Attól még, hogy szőrnövekedést, fehérfolyást tapasztalsz, eltelhetnek évek is a vérzésig. De 11 évesen nem vagy elkésve, az átlagnak 12-13 évesen jön meg.

2015. okt. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!