Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm novemberbe lesz 14 éves,fél évvel idősebb nálam.Magasságra egyezünk,viszont súlyra nagyon nem.Mindketten kb 164 centik vagyunk csak ő kb 100 én meg nagyjából 70kg(tudom hogy sok,de dolgozom rajta hogy kevesebb legyen).

A mellméretünk is kb egyezik talán az enyém nagyobb egy picit.

Kinézetre én fiatalabbnak tűnök,mint ő,ő meg olyan asszonykás kinézetű.

A kérdés tehát az,hogy normális e az,ha én már 2 és fél éve menstruálok,neki pedig még nem jött meg?



2015. okt. 1. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Az is teljesen normális, ha csak 16 éves korában kezd el menstruálni egy lány. De az 100kg annál nagyobb probléma! Én a ti korotokban 48 kg voltam, ugyanezzel a magassággal, utána 18 éves koromra lettem 55 kg.
2015. okt. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Amúgy a túlsúly felborítja az egész hormonháztartást.
2015. okt. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A súlyán kívül minden normális lehet. Te még ki is nőheted a túlsúlyod. Pubertás vagy és gondolom endomorph.
2015. okt. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgyhogy 11 és fél évesen elkezdtél menstruálni, akkor ma már a szülőképes medencéd van, az is egy tömeg.
2015. okt. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!