Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Nyilvános wc-n ti...

Lányok! Nyilvános wc-n ti hogyan cseréltek tampont?

Figyelt kérdés
Itthon már pikk-pakk megy, nincs gond vele, itthon persze kényelmesebb is. Suliban úgy szoktam, hogy használok kézfertőtlenítót (nem mindig van szappan a suliban), kezet mosok, aztán megyek wc-re. Kiveszem a régit, berakom az újat, de én csak úgy tudom hogy leveszem a gatyámat meg a bugyimat a jobb "oldalamról", jobb láb fel a wc tetejére, és így rakom be. Utána felöltözöm, és rohanok kezet mosni (amúgy is), mert véres szokott lenni az ujjam. Ez kb 10 percet vesz igénybe. Másnak is ilyen körülményes? Vagy majd belejövök?
2015. okt. 1. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Lesz ez még jobb is, gondolom kezdő vagy. Én nem bújnék ki a fél nadrágomból 😀 Max. 3 perc...
2015. okt. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem 1 perc :D egyébként suliban hogy van időd 10 percig a wcben szöszölni,amikor ennyi idő egy szünet?

am szerintem is felesleges levenni a nadrágot, nekem eszembe se jutna

2015. okt. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Wc-n ülve terpeszben szoktam tampont cserélni. Csak el kell lazulni, és fel fog menni. Nekem kb 3 perc. Az ujjamat meg megtörlöm a WC papírba, és így nem véres.

19L

2015. okt. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyilvános WC-n sehogy nem cserélem. Úgy időzítek, hogy ne kelljen.

A munkahelyemen a személyzeti wc-ben kb 1 perc kicserélni.

Bemegyek, kézmosás, a kéztörlő papírral fogom meg a wc kilincsét, leülök, kiveszem a használtat, elcsomagolom, kuka, közben dobok egy pisit, törlés, és még a wc-n ülve gyorsan beteszem az újat.

Nem, nem azért megy ilyen gyorsan mert annyira ki vagyok tágulva. 10 éve használok tampont, ennyi idő alatt sikerült begyakorolni a folyamatot.

2015. okt. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!