Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek gáz ha ma jött...

Szerintetek gáz ha ma jött meg, pedig holnap mennénk kalandparkba?

Figyelt kérdés
Most jött meg nagyon erősen. Nagyon gáz lenne így elmenni? Vahy nem tudom ertelmesen feltenni ezt a kérdés. Csak félek hogy mi van ha ott ázok át vagy én nem tudom..:( 1db tamponom van (úgy kaptam még hülyeségből oszimtól) és ha azt felrakom, lehet rosszul rakom fel.,, mivel ez lenne az első. Megpróbáljam holnap ezt felrakni? Szerintem a legkisebb a ta pon, de ez nem biztos.

2015. okt. 3. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem szoktál rosszul lenni, akkor szerintem nem olyan gáz. Én nem használtam még tampont, nem is akarok, de én ha erősen jön meg, akkor a vastag betét mellé vattát használok.Neked is ezt ajánlom és ezen kívül mindenképp érdeklődj utána hogy van-e lehetőség a cserére (szóval van-e mosdó) és ha nincs, akkor nem nagyon ajánlanám neked a holnapi kalandparkot.
2015. okt. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó szar kalandpark az, aminél mosdó sincs. Cserére mindig van lehetőség. Bár én tuti tampont használnék, mert sokkal gusztusosabb.

19L

2015. okt. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1db tampon semmi esetre sem lenne elég, ha pedig ez lesz az első tampon használatod, nem is biztos hogy elsőre sikerül jó helyre feltenni.

hupsz közbe látom már tegnapelőtti a kérdés. Túl vagy rajta ? elmentél ?

2015. okt. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, lementem a boltba (itt a sarkon van egy kisbolt ami mindig nyitva van) és vettem egy doboz tampont. Még aznap ki is próbáltam este egyet, persze rosszul tettem fel (nem mertem elég mélyre) de már reggel sikerült jól felhelyezni. Egész nap rendesen elvoltam mint ha meg se lenne, szóval most nagyon megtetszett a tampon :)
2015. okt. 5. 15:10
 5/5 A kérdező kommentje:
Pedig még csak 13 vagyok D:
2015. okt. 5. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!