Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Endometriózis gyanúja esetén...

Endometriózis gyanúja esetén hogyan zajlik a laparoszkópiás kivizsgálás/műtét?

Figyelt kérdés
Az ultrahangvizsgálat során a nőgyógyászom megállapította, hogy valószínűleg endometrikus képletek vannak a petefészkemen. Ezt alátámasztja az is, hogy minden hónapban erősen görcsölök. Mivel ez egy lehetséges oka annak, hogy nem jön a baba, laparoszkópiát javasolt. Mivel jár a beavatkozás, mennyi ideig lábadozik az ember? Ha van valakinek hasonló ügyben tapasztalata, megköszönném, ha megosztaná velem!

2015. okt. 3. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
A kórházban a szobatársam 1 éjszakát volt benn lapar után, szombaton műtötték kedden ment dolgozni. Én 4 éjszaka voltam benn és 5 hét táppénzen de nekem hasmetszés volt nem lapar, nekem más bajom volt.
2015. okt. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia, mi ujság veled? nekem petefészek cisztám van, de endometriosis gyanuja is fennáll. nekem is laparoszkópiás műtétet javasolt az orvos. nagyon félek tőle :( ha esetleg te tűl vagy rajta, le irnád hogyaz zajlik ez az egész? :( köszi!
2015. okt. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 nitka0825 válasza:
Szia!! Nekem is volt petefészek cisztám amiről nem tudtam, otthon görcsöltem be és úgy vitek kórházba. Laparoszkóppal műtöttek, mivel nagy volt a ciszta tovább tartott a műtét, de már aznap délután jöttem-mentem.Kedden műtöttek és szombaton engedtek haza. Hamarabb is hazaengednek csak én belázasodtam. Endometriózist is diagnosztizáltak, de hamar terhes lettem h remélem már nem lesz vele gond.
2015. nov. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Még nincs időpontom, a jövő héten megyek ahhoz a dokihoz, aki csinálni fogja... Remélem, még az idén túl lehetek rajta. Majd beszámolok.
2015. nov. 20. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!