Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez petefészek-gyulladás lehet?

Ez petefészek-gyulladás lehet?

Figyelt kérdés

Mostanában, úgy 2 hete vettem észre, hogy orgazmus után (mindegy, hogy van-e behatolás, vagy nincs), kb. 10-15 percig görcsöl a hasam, közben itt-ott szúr, és feszül. Sőt, néha hányingerem is van, de ezt már végképp nem vágom, hogy mi okozza..


Nem tudom, összefügghet-e azzal, hogy az utolsó menstruációm kevesebb volt, mint szokott, és inkább barnás. (én úgy tudom, hogy néha 1-1 alkalommal, ha előfordul, nem nagy gond)


23N

Ja, tudom, hogy menjek orvoshoz mert itt senki nem nőgyógyász, inkább csak arra lennék kíváncsi, hogy más is tapasztalt-e ilyet. Csütörtökön van időpontom az orvosomhoz.



2015. okt. 4. 11:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Elvileg lehet az is, de akár méhen kivüli terhesség is, meg még sok minden.


Tényleg nem lehet értelmes dolgot válaszolni, mert igen sok dolgot kellene még tudni, meg emellett még egy vizsgálat is szükséges.


Jobbulást!

2015. okt. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!