Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fájdalmas együttlét?

Fájdalmas együttlét?

Figyelt kérdés

Kb fél éve élünk rendszeres szexuális életet a barátommal (2éve vagyunk együtt) és minden egyes alkalomnál olyan érzésem van, mintha az első lenne, szörnyen fáj és nagyon nehezen megy. Idővel persze jobb lesz és jó érzés is közben, de az a fájdalom folyton ott van, minden egyes alkalommal.

Eddig még nem fordultam orvoshoz, bíztam benne, hogy csak azért lehet, mert nagyon szűk vagyok és ha többször csináljuk majd elmúlik és nem fog fájni. ez persze hónapokkal később sem következett be.

Figyelmes és nem erőltet rám semmit, tehát nem ezzel van a probléma, sokkal inkább úgy érzem, hogy valamilyen egészségügyi gond lehet. A héten megyek orvoshoz, de azért érdekelnének személyes tapasztalatok is, mire számíthatok.

17 éves vagyok



2015. okt. 4. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet fertőzés, viszont simán lehet más oka is.

Szóval első körben orvos, aki megállapítja, hogy van-e szervi oka, vagy más oka, hogy ezt érzed, pl. fertőzés. Ha ezek kizárva, akkor nagy a gyanúm arra, hogy nem vagy kellően felizgulva, nem vagy kellően elengedve, rossz az előjáték, vagy hiányzik, vagy pszichésen vannak benned dolgok, amikről nem tudsz és az váltja ki.

2015. okt. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hasznaljatok sikositot , es probalj ellazulni rendesen.
2015. okt. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég nedves vagy?
2015. okt. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet méretprobléma is.
2015. okt. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az előjáték és minden nagyon jó, elég nedves vagyok és mindig rendesen felizgat a barátom. néha használunk sikosítót is, viszont az sem enyhít a dolgon.
2015. okt. 4. 12:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Túl nagy neked. Ebből hamarosan problémáitok lesznek, mert, ha te mindig szenvedsz, erre rámehettek...


Nekünk is ez volt, és fél év alatt tönkrement a kapcsolatunk is, pedig mindent próbáltunk, de én már inkább nem is szeretkeztem.

2015. okt. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nézesd meg magad. Manapság gyakori a hüvely előreesés.
2015. okt. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!