Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szüzesség elvesztése/első...

Szüzesség elvesztése/első alkalom?

Figyelt kérdés

A kérdést szándákosan ebbe a kategóriába írtam, hátha több itt a hozzáértő. Néhány összefüggő kérdésem lenne amivel nem szeretnék orvoshoz menni egyelőre.


Az első alkalommal mikor a hímvessző a hüvelybe hatol, a szűzhártya mekkora eséllyel marad meg? Fájdalom jelentkezik, a közösülés lezajlik, többszöri fájdalom lép fel, vérzés nincs. Egy második aktus alkalmával fájdalom szintén tapasztalható, ugyan olyan jellegű, vérzés ugyancsak nincs, és az eset után szúró fájdalom tapasztalható üléskor. Ebben az esetben mi az ami történt? Esetleg történtek belső sérülések de a hártya megmaradt, vagy ez még a gyógyulási fájdalom?

Mi történhet?



2015. okt. 4. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Én amikor elvesztettem még pár hónapig az első "lökés" fájt, mert annyira szűk voltam...lehet nálad is ez a baj nem?
2015. okt. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet, de nálam az együttlét alatt is fáj néha, nem csak az elején.
2015. okt. 5. 08:06
 3/3 anonim válasza:
Szerintem ezzel nincs gond. Ugyanez van velem is, meg egy baratnommal is ez volt. Enis feltem,azert kerdeztem meg ot. De elvileg nem mindenkinek verzik,szoval en hagytam a dolgot
2015. okt. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!