Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy ideje járok a barátommal....

Egy ideje járok a barátommal. Az első pár alkalom után nagyon jó volt a sex, semmmi baj nem volt, de az utolsó 3-4 alkalmat bedagadt hüvely, égető, viszkető érzés és túrós váladék követte. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Szerintem ő rendben van. Lehetséges, hogy megfázás, vagy egyéb?

2015. jan. 9. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Nem vagyok jártas ebben a témában, de fertőzéseket szoktak így jellemezni, ha nem tévedek.
2015. jan. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ez szinte tuti gomba.Én 5 éve szenvedek vele,hétfőn de még akár holnap(munkanap szerintem de minél hamarabb irány egy jó nődoki,és ne kezdj el magadon barkácsolni hülye canestennel,amit mások dícsérgetnek,és ha nem múlik el rögtön, addig járj a nyakukra a dokiknak amíg ki nem kezelnek,még az elején könnyű elkapni.Ha ez gomba a barátodat is kezelni kell majd.Ehhez is ragaszkodj különben állandóan vissza fog téged fertőzni
2015. jan. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy gyulladás
2015. jan. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy megfázás
2015. jan. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ricca49 válasza:
Amit leírtál,az egyértelműen gombás fertőzésre utal..Ezt bárhol összeszedhetted.Nagyon fontos,hogy elmenj a nőgyógyászodhoz,aki kenetet vesz,elküldi laborba és ott kiderül,milyen kórokozó okozza a tüneteket,így megfelelő kenőcsöt és hüvelykúpot kapsz.A partneredet is kezeli kell a krémmel.
2015. febr. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!