Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány naponta lehet borotválkoz...

Hány naponta lehet borotválkozni? Kell borotvahab, vagy még valami?

Figyelt kérdés

Szóval anyának mondtam h le kéne borotválni a hónaljamat (strandra). Nem örült,de (kb.)2-ször ő csinálta,meg mondta h kell.Aztán azt mondta h ez egyszeri alkalom utána nem engedi (!!!).

Végül megcsináltam a háta mögött,szóval tőle nem kérhetek segítséget.

Gondoltam itt kaphatok tanácsokat:

Hány naponta lehet(1 naponta esetleg baj lehet)?

Kell borotvahab,testápoló,mert ilyesmiket olvastam(?).

Barátnőm azt mondta ő sima tusfürdővel szokta(én is azzal).

Kell még valami?Mi 1 kis faluban élünk,drogériákba csak vele tudok elmenni,de akkor meg rá fog jönni!

Óriási bajban vagyok,légy szives segítsetek :((

12/L



2015. okt. 5. 20:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Miert nem szeretne anyuud, hogy szortelenits? Olyan sokan irtatk mar itt az ilyeneket, meg nem mernek dezodort kerni es hasonlok. Mi a ciki benne?

En van, hogy naponta borotvalom, de attol fugg mit veszek fel, jon a hideg ido, igy nem olyan surun fogom mostanaban.

En furdes kozben szoktam szorteleniteni es nekem a hajbalzsam valt be, de jo a borotvahab is. Jot tesz h nyugtato dezodorod van, jarj utana/tapasztald ki melyik az a marka ami bevalik.

2015. okt. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%

De mi a francért kell borotválni?

Pláne 12 évesen?! :O

2015. okt. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

És mégis hogyan? anyum előtt vehetek meg mindent (itt a faluban egy Coop van).

És a borotvát kell cserélni?

Anya egyébként "egészségtelennek" tartja.Nem tudom miért,beszélni meg nem lehet vele ,mikor felhoztam elkezdett üvölteni,hogy buta,hülye és "túl kamaszos" vagyok!

Vagy megmondjam?Akkor kitör a balhé :/

2015. okt. 5. 20:44
 4/13 A kérdező kommentje:
2-es mert nő és a strandon ciki és büdös(?).
2015. okt. 5. 20:44
 5/13 anonim ***** válasza:

Én 19 éves lány vagyok, a hónaljamat 1-2 hetente borotválom. Nyilván nyáron gyakrabban. De mindenkinek más ütemben nő, csináld, ahogy neked kényelmes. A bikinivonalamat kb 2 hetente borotválom le, de ez is változó. A lábamat kozmetikussal gyantázom kb havonta (néha a hónaljamat is, csak ahhoz, hogy a gyanta leszedje a szőrt, hosszabbnak kell lennie, és nem mindig tudom kívárni, főleg nyáron).

Nekem olyan borotvám van, aminek a fejét kell cserélni. Ezt attól függően szoktam, hogy mennyit használom. Van, hogy csak negyedévente. Lehet külön csak fejet venni hozzá, így az a rész, amit a kezedben fogsz, mindig ugyanaz marad. Ha eldobható borotvád van, akkor azt kb 10-15 alkalom után kell cserélni. De nekem olyan nem volt, így nem tudom. :P

Szőrteleníts, ahogy neked kényelmes, ebbe anyukád igazán nem szólhat bele.

2015. okt. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azt kihagytam, hogy a borotválandó részt vizezd be, majd egy nagyon kicsi tusfürdőt kenj szét rajta, hogy habos legyen. Így kisebb eséllyel vágod meg magadat. Én lentről felfelé és fentről lefelé is szoktam húzni párat, így biztos nem marad szőr. Ha megvágod magad véletlenül, kend be testápolóval, és majd begyógyul. Frissen borotvált hónaljra ne fújj dezodort, még másnap se, mert az nagyon tud csípni. De ezt majd kitapasztalod.
2015. okt. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

5-ös köszönöm,de én

1. nem tudom mi az a bikini vonal(?).

2. a lábamat nem szőrtelenítem(szőke vagyok az nem látszik,meg jó puha :D)

3.testápoló meg nem tudom van-e a Coopban(?).

Mindenkinek köszönöm :))

2015. okt. 5. 21:54
 8/13 anonim ***** válasza:
48%
A bikinivonal a punciszőr csak szépen akartam fogalmazni. :D Én is szőke vagyok, de nyáron zavart a lábamon, mert az egy cm hosszú szőrszálak már igencsak csillognak napfényben. Na azóta gyantázom.
2015. okt. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
Otthon nincs testápoló? Szerintem coopban biztos árulnak. Vagy vegyetek városban. Csak jártok nagybevásárlásra. Elég, ha azt mondod, hogy száraz a bőröd, és szeretnél.
2015. okt. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

8-as én pont azt szeretem,h még csillog is :D

9-es ma voltam a Coopban és tényleg van(200 volt nálam az meg másra volt adva).

2015. okt. 6. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!