Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért 3 keresztes a vizeletem...

Miért 3 keresztes a vizeletem (gennyes), ha nem érzem azt, hogy fel lennék fázva?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy hete volt egy olyan csípős vizelős érzésem, ezért ittam rengeteg gyógyteát stb. Este bementem az ügyeletre, mert nem akartam hogy véreset vizeljek, ha esetleg felfázás. Megnézték a vizeletem, a pHja 7 volt, azt mondták teljesen víztiszta, még genny sem volt benne. Azért írtak fel Monuralt, amit meg is ittam. Ez kb. egy hete volt, azóta a tüneteim el is múltak.

Tegnap voltam vérvételen és adtam le vizelet mintát is. A véreredményem teljesen szuper, semmi eltérés, még gyulladásom sincs!! Viszont a vizeletemben találtak gennyet. Semmi tünetem nincs: se sűrű vizelés, se égető érzés, se semmi! Annyi, hogy most jött meg, de előtte a folyásomon érzékeltem, hogy nem teljesen stimmel: nem büdös, kevés mennyiségű, de sárga így arra tippeltem, hogy valami bakteriális valami kerülhetett oda. Az asszisztens szerint felfázás és a hüvelyfolyásnak semmi köze hozzá (ha esetleg az a gennyes).

Nem fáj a vesém sem, szóval nem teljesen értem a dolgot.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2015. okt. 6. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:

"Az asszisztens szerint felfázás és a hüvelyfolyásnak semmi köze hozzá (ha esetleg az a gennyes). "


Ezért,azaz mert nem biztos,hogy felfázás az oka vagy,hogy olyan területen van amit érzel.

2015. okt. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A vizelet vizsgálatnál minden normális.

A Vizelet fehérje: nincs, cukor, keton, nitrit stb. rendben. Leukocyta: 3, vér nincs benne.

Ahogy írtam még a véreredményemben sincs eltérés, ami gyulladásra utalna. :(

2015. okt. 6. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!