Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ez? (Kérdésed túl...

Normális ez? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

kb. egy évig vot fehér folyásom, a napokban jött meg a mensim (Ugye az? ilyen barnás folt, és már 3. napja van..)

és a mamám eldöntötte, hogy önsajnáltatásból kézzel mossa a bugyiaimat. Nem az a fajta vagyok, aki elkezd ellenkezni, hogy neeem keell, mert ha magára vállal valamit, akkor azt azért teszi, mert ugy érzi, meg tudja tenni.

Aztán elkezdett hisztizni a folyásom miatt, azt mondja menjek orvoshoz, mert ez nem normális. Most bejött a szobámba, azt mondja, hogy nem törlöm ki rendesen a s*ggem (ami ugye nem igaz) aztán behisztizik, hogy miért nem én mosom.. Na de a lényeg. A leírtak alapján ez ugye mensi?



2015. okt. 6. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Barnás folyás is létezik, úgyhogy egyáltalán nem biztos, hogy mensi. A mensi élénkpiros színű, egyértelműen felismerhető vér.


De nagyon nem normális, hogy hagyod, hogy kézzel mossák a bugyidat...nincs mosógépetek?

2015. okt. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire zavar mosd ki magadnak.
2015. okt. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én mindig magamnak mosom, vagy bedobom a mosogépbe
2015. okt. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van mosógép, csak a mamám elkezdte kézzel mosni... Egyszer mondtam neki, hogy minek, azt mondta, hogy mert én nem tudnám.. 14 éves vagyok amúgy, és ha a mamám próbáljátok megérteni, higyjétek el, bonyolult...
2015. okt. 6. 18:11
 5/8 anonim ***** válasza:

A fehér folyás normális.Majd másolok be linket.


És a barnázás lehet az első mensid.


De nagy vagy már,mond meg neki hogy ezentúl te mosod az alsóneműd.Én a te korodba már magam készítettem az iskolába magammal vitt szendvicsem,meg az egész házat én takarítottam.(de a bátyám is középsuliskorba maga csinálta már a szenyóit)

Több feladatot vállalj.

2015. okt. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2015. okt. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mostmár tenyleg kezdek kiakadni.. Köszi azokat válaszokat, amik a kérdésemre válaszoltak.Azért kérdeztem a nők egészsége kategóriában a kérdésem, mert azzal kapcsolatban érdekel a véleményetek, és nem a takarítási szokásaimról...
2015. okt. 13. 15:45
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne akadj ki,mindig vannak akik kioktatnak ha valamiben nem vagy biztos.Pedig ez az oldal arra szolgálna hogy segítséget kapjál.☺


De anyudnak tényleg ne hagyd hogy ő mossa az alsód mert így kötekedni tud,meg lehet már nem emlékszik ezekre a folyamatokra már annyira (folyás,barnázás,mensi stb)és túl dramatizálnak mindent és orvosért kiálltanak.(ez normális folyamat,jelenség).


Nem bántásból tanácsolták hogy te mosd ki hidd el.

Én sem akartalak bántani,kioktatni,ha írásom mégis ilyen jellegű lett akkor bocs érte.

2015. okt. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!