Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek terhes?

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Hétfőn megjött a menstruációm (legalabb 5-6 napos szokott lenni) ma reggelre viszont már egy csepp sem volt. Aztán délelőtt visszaállt de elég enyhe a többi menstruációmhoz képest. Most valami nyálkásszerű folyást vettem észre. Átlátszó,nyúlékony folyás. 3 hónapja élek nemi életet megszakítással szeretkezünk. Terhesség?

2015. okt. 7. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne haragudj meg, de irtó nagy butaság így védekezni, én inkább azon csodálkoznék, hogy hamarabb nem lettél terhes..

Simán lehetsz terhes!! Menj el nőgyógyászhoz és ha sikerül megúszni kezdj el normálisan védekezni, mert így úgyis be fog csúszni..

2015. okt. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A megszakítás nem védekezés, mikor fogjátok már fel?! Istenem... Igen, terhes vagy.
2015. okt. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, lehetsz. Ahogy az előttem lévők írták a megszakításos együttlét nem védekezés! Ha nem akartok még babát számtalan védekezési módszer van, amivel ez ellen tehetsz, pl: hüvelygyűrű, szájon át szedhető fogamzásgátló vagy óvszer.

Gondolom 3 hónap nemi élet után nem akarsz teherbe esni.

A kérdésedre a választ meg fogja adni egy terhességi teszt, mégpedig miahamarabb.

Ha mégis negatív lenne a teszt, de a helyedben csinálnék legalább kettőt, akkor a következő alkalommal már védekezzetek normálisan.

2015. okt. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz. Még fogamzasgatlo mellett, és óvszer mellett is lehet valaki terhes, nemhogy megszakitással. Szóval menj el nyugodtan, majd ő jobban megvizsgál.
2015. okt. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!